geldim ;) siyaset ve aşkla

bilgisayarım bozulup tamir edildikten sonra yine geldim en yeni üyelerden olarak..

geçenlerde merak bazında chat sayfalarından birine girdim tahmin edileceği üzere sohbet cinsel bazda dönüp duruyor ben cinsiyetim ne olursa olsun oturup düşündüm bu neden bu kadar önemli bir konuma alındı diye... yoksa biz sığlaşan düşüncelerimize yeni konular ekleyemediğimiz için mi bu kadar sıradan olduk! evet problem bizde, çok fazla ilgi çekecek konu olabilir fakat  tek konu bu değil. oturup farklı düşünceler konular üzerine tartışamaz hale geldik yazık bize... AŞK dan başka ŞEVK den başka duygu bilmez hale geldik bravo bize.

ne sosyalistim ne liberal ne kapitalist ne fundamental ne.... diye devam edebilirim.. ben sadece düşünüp kendi görüşünü oluşturabilecek zekaya sahip bir bireyim kimsenin düşüncesine ihtiyacım yok koyun gibi güdülme gereği hissetmiyorum. benim inanışım kendi düşüncesini oluşturamayan insanlar başka düşüncelerin peşinden koşarlar ister doğru olsun ister yanlış eğer esaret altında değilsem özgürümdür, kimsenin sınırına girmiyorsam bunları söylemek en büyük hakkım. 

Amma çok dolmuşum daha da yazardım fakat yarına da kalsın. Bunları muhtemelen okuyan kimse yok olsun belki bir gün olur...

TEŞEKKÜLER okusanızda okumasanızda....

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !